Geronimo Hakkında

Modern ve ince çizgilerle dekore edilen, her türlü lükse ve konfora sahip, son teknoloji spor aletlerinin kullanıldığı Geronimo Spor Center'da, sizler için herşeyin en iyisi hazırlandı.

Geronimo Sports Center'da vücut yapınız, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda, uzman eğitmenlerimiz tarafından size özel egzersiz programları hazırlanır, uygulanır ve takip edilir.

Tüm eğitmenlerimiz alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Proğramlarınız sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmakta, ayrıntılı vücut analizi yapıldıktan sonra beslenme proğramlarınız ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Uzun çalışma saatlerimiz ile de size rahat bir çalışma ortamı sunmaktayız.

Size kalan sadece gelip sporunuz yapmak, dinlenmek ve yenilenmek.

 

spor merkezi sakarya, sakarya zumba dans, sakarya kardio, sakarya plates, sakarya pilates, fitness club, fitness center, gym, plates, body building, pilates yoga, personal fitness trainer, yoga pilates, step, spinning, pilates, zayıflama, peak pilates, sakarya fitness, sakarya zayıflama merkezi, vücut geliştirme sakarya, hamileler için spor, sakarya geronimo, sakarya body, sakarya body building, sağlıklı kilo alma, sakarya vücüt geliştirme